Služby - DKnet

Přejít na obsah
S čím Vám pomůžeme ?
Pomůžeme Vám zjednodušit náklady za Vaše internetové připojení, náklady za spotřební materiál, poradíme s nákupem nového hardware. Poradíme nebo navrhneme Vaší domácí počítačovou síť a nainstalujeme ji. Zabezpečíme Váš počítač proti hrozbám z internetu.
Prodej software
Nevíte si rady s výběrem software?
Poskytujeme prodej veškerého počítačového software pro domácnosti a firmy. Je zaručený široký výběr licenčního programového vybavení jakými jsou uživatelské programy, serverové operační systémy, antivirové programy, ekonomický i účetnický software, apod.
Bezpečnost sítí (Antiviry, Firewally)
Informační technologie se velmi rychlým tempem vyvíjí, stoupají nároky na rychlost a odezvu výměny informací mezi jednotlivými segmenty počítačové sítě a jejich koncovými uživateli. S dokonalejší komunikací ale roste i bleskový počet nepříjemných virových nákaz.
WIFI sítě
Jednoduché a finančně nenáročné řešení je nechat si nainstalovat a nakonfigurovat bezpečné WLAN připojení prostřednictvím kvalitního wifi routeru. Ochotně Vám poradíme s výběrem toho nejvhodnějšího bezdrátového zařízení, které vždy nejlépe poslouží pro firemní i domácí připojení k počítačové síti či internetu.
Rychlá, spolehlivá antivirová ochrana
+ chrání počítač proti hackerům, ransomwaru a pishishingu.
+ nabízí optimální kombinaci detekce škodlivého kódu, rychlosti a jednoduchého používání
+ automaticky chrání finanční transakce při používání platebních bran na internetu.
+ šifruje komunikaci mezi klávesnicí a prohlížečem, aby specifický malware (keylogger) nemohl získat citlivá data
  Nabízíme unikátní proaktivní                technologie ochrany dat
Dlouholeté zkušenosti s metodami proaktivní detekce za použití heuristických technologií – zde zaujímá přední pozici v odvětví, a dokonce určuje nepsanou normu. Inteligentní technologie ESET ThreatSense® vykazuje vysokou účinnost detekce dosud neznámých hrozeb na základě analýzy jejich chování, přičemž omezuje počet falešných poplachů na naprosté minimum.

CENÍK ESET >            SLEVY ESET >
Exchange mail servery
Microsoft Exchange Server umožňuje zajistit vyšší spolehlivost a výkon prostřednictvím funkcí, které zjednodušují správu, chrání komunikaci a splňují požadavky uživatelů na širší možnosti práce v mobilním režimu.

Zdokonalené funkce systému Exchange umožňují uživatelům přístup k veškeré komunikaci z jediného místa a usnadňují jim vzájemnou spolupráci s kolegy a obchodními partnery.
Zálohování a obnova dat
Co pro záchranu dat nedělat?
Pokud dojde k poškození dat na Vašem datovém nosiči rozhodně se nepokoušejte datový nosič opětovně spustit. Výrazně tím snižujete možnost záchrany dat.

S čím Vám můžeme pomoci?
+ zálohovat data (backup data) - nejdůležitější každodení operace pro zálohování uživatelských i systémových dat, následná obnova z kvalitních záloh je pak rutinní záležitost
+ obnovit data po havárii úložiště (datarecovery) - provádí se + v případě, kdy dojde k softwarovému poškození dat na datovém nosiči (HDD, CD, paměťová karta apod.)
+ zachránit data - je aplikováno v případě mechanického (hardwarového) poškození datového nosiče
Tvorba WWW stránek, správa DNS, webhosting
+ nemáte kde "zaparkovat" své internetové stránky a tím máte znemožněno dělat reklamu své firmě ?

+ otravuje Vás pravidelně "slizký" XY obchoďák s nabídkou úpravy či tvorby WWW stránek za nehoráznou či přemrštěnou cenu?

+ máte problém s úpravou a funkcí WWW stránek, mailů nebo samotné domény?
+ operuje snad někdo z "moudrých" s DNS záznamy či jinýmy argumenty a chce Vás vykolejit, že tomu nerozumíte?

+ nemáte to vlastně celé dotažené do konce? Včetně úpravy či změny všech výše uvedených věcí?

Z těchto důvodů jsme Vám plně k dispozici, včetně hostingu domén. Klidně nám napište nebo zavolejte, ochotně pomůžeme vyřešit vše, co Vás trápí. S lidským přístupem bez zbytečných a zdlouhavých řečí ...
Prodej a legalizace software
Zjištěn nelegální software - co mám dělat?
Zajišťujeme pomoc při ucelené legalizaci software i v případech, kdy se vyskytl problém s existencí nelegální licence ve Vaší firmě.
Nevíte jaký máte koupit počítač, server nebo notebook?
Nevadí, zavolejte a my vše potřebné zařídíme, poradíme i nainstalujeme podle vašeho přání. Zajišťujeme prodej software a veškerého počítačového vybavení, včetně potřebných periferií jakým jsou tiskárny, kopírky i multimediální zařízení.

Servis firemních i domácích PC?
Pomůžeme Vám s jednoduchými úkony, vykonáme jednoduché nastavení podle Vašich představ, a to vše na počkání.
Sérií testů jsme schopni určit příčinu poruchy Vašeho PC a doporučit Vám takové opatření, aby PC opět fungoval.
Máte-li problém s výkonností PC, zjistíme jeho důvod, odstraníme nepotřebné programy a vyčistíme prostor na disku. V případě zájmu nainstalujeme bezpečnostní záplaty systému.
Chcete-li přidat nový hardware, zařízení připojíme, nainstalujeme potřebné ovladače a naučíme Vás s ním pracovat.

ADRESA

Dušan Kupecký
Pražská ul.
370 04 České Budějovice
Copyright © DKnet. All Rights Reserved.
TELEFON

+420 722 222 644
+420 775 609 181

Návrat na obsah