ESET slevy - DKnet

Přejít na obsah
ESET licenční podmínky a slevy
Všechny ceníky jsou omezeny podle produktů maximálním počtem 100 počítačů nebo 100 e-mailových schránek.


Pokud zákazník zasílá informace o svých osobních údajích (průkaz s rodným číslem apod.), jsou spravovány v souladu s platnými právními předpisy. Eset software je registrován jako správce osobních údajů u Úřadu pro ochranu osobních údajů.

SLEVY pro domácnosti
50% sleva pro studenty
 ESET nabízí držitelům mezinárodních identifikačních průkazů ISIC 50% slevu. Pro uplatnění této slevy je potřeba doložit oboustrannou kopii průkazu. Sleva se vztahuje POUZE na licenci pro 1 PC s prodloužením licence na 1 rok, pouze v případě zaslání kopie ISIC karty jako přílohu objednávky, faxem, e-mailem nebo poštou. Více informací k průkazům ISIC naleznete na www.isic.cz.
Sleva se dá uplatnit při nákupu produktů ESET Smart Security Premium, ESET Internet Security, ESET NOD32 Antivirus a ESET Mobile Security. Pokud si tedy pořídíte ESET Internet Security v kombinaci s ESET Mobile Security, lze na oba dva produkty uplatnit studentskou slevu, jelikož je splněna podmínka 1 PC a 1 mobilní zařízení. Naopak při nákupu ESET Internet Security společně s ESET NOD32 Antivirus, lze studentskou slevu uplatnit jen na jeden z těchto produktů.
Slevu nelze uplatnit na ESET Family Security Pack.

50% sleva pro držitele průkazu TP, ZTP a ZTP/P a poživatele PID
 ESET nabízí všem držitelům průkazu TP, ZTP a ZTP/P a poživatele PID (plný invalidní důchod), 50 % slevu na produkty. Slevu lze uplatnit na produkty ESET Smart Security Premium, ESET Internet Security, ESET NOD32 Antivirus a ESET Mobile Security. Pro uplatnění této slevy je potřeba doložit oboustrannou kopii průkazu. Na jeden průkaz můžete získat licenci na max. 2 PC a 2 mobily nebo tablety.
Slevu nelze uplatnit na ESET Family Security Pack.


30% sleva pro učitele a mládež do 26 let
 ESET nabízí tuto slevu pro držitele karet IYTC (do 26 let) a karty ITIC (učitelé). Platí pouze pro nové licence na 1 PC na 1 rok. Slevu tedy nelze uplatnit na prodloužení licence. Více informací ke kartám IYTC a ITIC naleznete na www.isic.cz.
Sleva se dá využít při nákupu produktů ESET Smart Security Premium, ESET Internet Security, ESET NOD32 Antivirus a ESET Mobile Security. Při uplatnění slevy není možné platit kartou. Slevu lze uplatnit zaškrtnutím v objednávkovém formuláři.
Slevu nelze uplatnit na ESET Family Security Pack.SLEVY pro firmy
50% sleva pro zdravotnictví
Společnost ESET si uvědomuje potřebu kvalitního zdravotnictví. Svoje produkty proto nabízíme s 50% slevou z koncových cen subjektům v sektoru zdravotnictví. Adresář všech zdravotnických zařízeních naleznete v Národním registru poskytovatelů zdravotnických služeb.
Sleva se dá uplatnit při nákupu všech produktů (kromě ESET Family Security Pack). Při uplatnění slevy nelze platit kartou.

50% sleva pro školství
Školské zařízení mohou využít slevu na produkty ESET (podmínkou je registrace v adresáři škol a školských zařízení, www.uiv.cz).
EDU Free licence (za každých 10 licencí pro školy, 1 licence pro zaměstnance zdarma).
Sleva se dá uplatnit při nákupu všech produktů kromě ESET Family Security Pack. Při uplatnění slevy není možné platit kartou.

50% sleva pro neziskové organizace
Společnost ESET poskytuje neziskovým organizacím, uvedeným v informačním systému NNO na http://www.isnno.cz/, 50% slevu.
Sleva se dá uplatnit při nákupu všech produktů (kromě ESET Family Security Pack).

20% sleva pro subjekty veřejné zprávy
ESET nabízí veřejným institucím 20% slevu na své produkty.
Sleva se dá uplatnit při nákupu všech produktů (kromě ESET Family Security Pack). Při uplatnění slevy nelze platit kartou.
ADRESA

Dušan Kupecký
Pražská ul.
370 04 České Budějovice
Copyright © DKnet. All Rights Reserved.
TELEFON

+420 722 222 644
+420 775 609 181

Návrat na obsah