• kompletní outsourcing v oblasti správy počítačové sítě
  • administrace serverů Windows, Linux
  • opravy, servis a prodej PC
  • ochrana a bezpečnost sítí, antivirové řešení
  • uživatelská podpora
  • servis tiskáren a prodej spotřebního materiálu
Specializujeme se na síťová řešení

V době, kdy vaše organizace vyžaduje nákladově efektivní a flexibilní nástroje komunikace, umožňuje Microsoft Exchange Server zajistit vyšší spolehlivost a výkon prostřednictvím funkcí, které zjednodušují správu, chrání komunikaci a splňují požadavky uživatelů na širší možnosti práce v mobilním režimu. Organizace jako vaše již dlouho volí systém Microsoft Exchange.
Představuje totiž základ řešení sjednocené komunikace od společnosti Microsoft a přináší svým uživatelům plnohodnotné a produktivní možnosti vzájemné spolupráce.


Flexibilita a spolehlivost

Exchange Server vždy přinášel (a i nadále přináší) širší nabídku možností hardwarových úložišť než jakákoli jiná řešení, a to od tradičních sítí SAN (Storage Area Networks) až po nízkonákladová přímo připojená úložiště pro klientské počítače. Další inovace poslední verze v oblasti databáze poštovních schránek serveru Exchange znamená 50% snížení počtu vstupně-výstupních operací za sekundu v porovnání s produktem Exchange Server 2007 a současně vyšší odolnost vůči poškození dat.


Přístup odkudkoli

Zdokonalené funkce poslední verze systému Exchange umožňují uživatelům přístup k veškeré komunikaci z jediného místa a usnadňují jim vzájemnou spolupráci s kolegy a obchodními partnery. Stále narůstající objem příchozích i odchozích informací ve složkách s doručenou poštou jednotlivých uživatelů může způsobit přetížení a ovlivnit produktivitu i ziskovost. Exchange 2010 obsahuje nové funkce pro produktivitu, které uživatelům usnadní uspořádání všech položek komunikace ve složkách s doručenou poštou a nastavení jejich priorit.


Pokud budete chtít snížit náklady a zároveň zvýšit bezpečnost a spolehlivost emailového řešení ve Vaší firmě neváhejte nás kontaktovat, zařídíme vše potřebné.


Administrace Exchange serverů

Exchange Server přispívá k vyšší produktivitě uživatelů, protože jim nabízí volnost ve formě zabezpečeného přístupu k veškeré komunikaci.