• kompletní outsourcing v oblasti správy počítačové sítě
  • administrace serverů Windows, Linux
  • opravy, servis a prodej PC
  • ochrana a bezpečnost sítí, antivirové řešení
  • uživatelská podpora
  • servis tiskáren a prodej spotřebního materiálu
Specializujeme se na síťová řešení

Řešíme v nejbližší možné době nenadálé havárie, dále instalace či konfigurace serverů a požadovaných služeb.

Jak to děláme?

Vše výše uvedené provádíme zásahem na místě nebo vzdáleným přístupem pomocí terminálových služeb daných systémů.

Instalace a konfigurace produktů společnosti Microsoft je pro nás samozřejmostí, pomůžeme vám však i s infrastrukturou na bázi OS Linux, antivirovými řešeními apod.

Co je cílem naší podpory?
Největší důraz klademe na spokojenost zákazníků, stejně jako na kvalitu našich služeb. Proto objednáte-li si u nás jakoukoli službu, můžete využít naší bezplatné telefonické podpory. Naši technici vám zodpoví vaše dotazy a vyřeší případné problémy s fungováním systému.
Je důležité, aby vaše servery neustále fungovaly tak, jak mají. Snažíme se hledat proto vždy nejrychlejší a přitom komplexní řešení. V rámci námi dodávaných služeb lze také dohodnout specifický rozsah podpory.

Blue Screen of Death - Modrá smrt
Není vyloučeno, že se u Vašeho Windows systému naskytne problém tzv: BSOD (Blue Screen of Death), což je nám všem známá "modrá obrazovka", kterou bohužel uvidíte v případě zhroucení operačního systému Windows. Obecně se tento problém nazývá "Modrá smrt". Pokud modrá smrt nastane při startu systému například v důsledku hardwarové chyby paměti, nemůžeme Vám na dálku pomoci, počítač který nenaběhne se na dálku opravit nedá. Nezoufejte, v nejbližší možné době k Vám dorazíme a hardwarovou chybu odstraníme.

V případě, že se operační systém zhroutí po spuštění určité aplikace nebo při připojení externího zařízení, je možné vše řešit pomocí dálkového přístupu. Podrobnou analýzou systémových protokolů co nejrychleji odstraníme Vámi neřešitelný problém.


Potřebujete pomoc?

    Spojte se s námi

  
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Uživatelská podpora

Zajišťujeme odbornou pomoc při podpoře řešení jednotlivých uživatelských i systémových problémů, zásahů na místě nebo zavedení software a služeb.