• kompletní outsourcing v oblasti správy počítačové sítě
 • administrace serverů Windows, Linux, Novell
 • opravy, servis a prodej PC
 • ochrana a bezpečnost sítí, antivirové řešení
 • uživatelská podpora
 • servis tiskáren a prodej spotřebního materiálu
Specializujeme se na síťová řešení

Administrace Novell serverů


Pokud máte problémy se správou prostředí Novell Netware pomůžeme s:

 • Novell Distributed System (NDS ) - správa databázové administrační služby
 • Novell GroupWise – správa elektronické pošty a spolupráce pracovních skupin
 • Novell ZenWorks – správa stanic
 • Novel File Management Suite
 • Novell BorderManager – firewall a proxy server

 

SUSE Linux Enterprise

SUSE Linux Enterprise od společnosti Novell je nejpropracovanější a ekonomicky nejvýhodnější operační platforma pro firemní použití na serverech (SUSE Linux Enterprise Server) i pracovních stanicích (SUSE Linux Enterprise Desktop). Platforma SUSE Linux Enterprise je velmi rychle připravena k provozu klíčových podnikových aplikací a datových center všech velikostí a určení. Nová generace systému SUSE Linux Enterprise přináší ekonomicky výhodnou platformu pro kritické podnikové aplikace nasazené na fyzických i virtuálních serverech, na specializovaných zařízeních i v cloudu SUSE Linux Enterprise je podporován a certifikován předními světovými výrobci hardwaru a dodavateli softwaru, nabízí oceňovanou technickou podporu společnosti Novell a podporu celosvětové sítě partnerů a poskytovatelů služeb.

Novell Open Enterprise Server


Síťový operační systém Novell Open Enterprise Server je nástupcem úspěšného síťového systému Novell NetWare. Platforma Open Enterprise Server v sobě spojuje osvědčené služby Novellu pro pracovní skupiny se všemi výhodami systému SUSE Linux Enterprise Server. Při použití SUSE Linux Enterprise Serveru, jako základny pro ověřené služby týmové spolupráce, poskytuje Novell Open Enterprise Server výhody 64bitové hardwarové podpory spolu se zdokonaleními, jakými jsou virtualizace operačního systému NetWare, technologie dynamického ukládání dat a doménové služby pro Windows.

Novell Open Enterprise Server (OES)

Novell Open Enterprise Server je operační systém pro pracovní skupiny, postavený na platformě SUSE Linux Enterprise. Disponuje souborovými a tiskovými službami podnikové třídy se snadnou instalací i správou. S využitím šablon od společnosti Novell tento nástroj umožní sestavovat a nasazovat specifická softwarová zařízení ve zmiňovaném prostředí Novell Open Enterprise Server.

K dalším výhodám systému Novell Open Enterprise Server 11 patří

 • Podpora klientů různých platforem – Díky nativní podpoře pro Mac AFP protokol jde o nejkomplexnější, pokročilý multiplatformní server, který podporuje Windows, Linux a Mac klienty a nabízí vyšší stupeň interoperability a širší možnost volby.
 • Centralizované nasazování serverů – Inovativní funkce pro aktualizaci serveru umožňuje IT administrátorům spravovat aktualizace serverů z jediného místa, čímž přispívá k výrazným úsporám času a zdrojů.
 • Dynamic Storage Technology – Funkce pro vícevrstvé ukládání dat umožňuje IT administrátorům využívat automatizované řízení pohybu dat a jejich ukládání tak, aby bylo možné snáze a s nižšími náklady plnit požadavky na shodu s předpisy.
 • Microsoft Active Directory autentizace – Aplikacím založeným na Microsoft Active Directory je umožněna autentizace přímo z Novell eDirectory. To omezuje nehospodárné rozšiřování počtu serverů a snižuje náročnost administrace.


Novell GroupWise


Novell GroupWise je nejbezpečnější a nejspolehlivější platforma pro komunikaci a týmovou spolupráci na trhu. Řešení Novell GroupWise pracuje v různých operačních systémech, obsahuje integrovaný e-mail, instant messaging, adresář kontaktů, osobní i sdílené kalendáře, funkce pro skupinové plánování, sdílení dokumentů i správu úkolů.


Administrace Novell serverů


Zajišťujeme kopletní správu na bázi administrace serverů Novell.