• kompletní outsourcing v oblasti správy počítačové sítě
  • administrace serverů Windows, Linux
  • opravy, servis a prodej PC
  • ochrana a bezpečnost sítí, antivirové řešení
  • uživatelská podpora
  • servis tiskáren a prodej spotřebního materiálu
Specializujeme se na síťová řešení

Firemní řešení
ESET Endpoint Security

Nejnovější generace komplexního bezpečnostního řešení pro firmy. Kompletní ochrana firemních koncových zařízení spojuje ověřenou antivirovou a antispywarovou technologii s firewallem, filtrováním obsahu webu a pokročilou vzdálenou správou.
 

ESET Endpoint Antivirus

Spolehlivá ochrana firemních zařízení proti nežádoucím hrozbám. Antivirová a antispywarová ochrana pro společnosti všech velikostí, používá pokročilé technologie a funkce jako je skenování technologií cloud, kontrola zařízení a vzdálená správa klientských stanic.
 

ESET Remote Administrator

ESET Remote Administrator představuje propracovanou koncepci vzdálené instalace, identifikace neregistrovaných klientů a aplikace bezpečnostních politik.  Řešení taktéž umožňuje správci okamžitě reagovat na vzniklé události a vytvářet přehledné reporty o stavu sítě a jednotlivých klientů. Nástroj ESET Remote Administrator umožňuje efektivně spravovat instalace ESET Endpoint Security, ESET Endpoint Antivirus a ostatní řešení od malých lokálních až po rozsáhlé firemní sítě. Centrální vzdálená správa společnosti ESET nabízí flexibilní řešení pro IT managery a síťové administrátory.
 

ESET NOD32 Antivirus 4 Business Edition pro Linux Desktop
Nabízí antivirovou a antispywarovou ochranu stanic s operačním systémem Linux. Samozřejmostí je kontrola v reálném čase, grafické rozhraní a většina unikátních technologií, včetně ThreatSense.
 

ESET NOD32 Antivirus 4 Business Edition pro Mac OS x

Nechráněný Mac v síťovém prostředí se může stát přestupním místem pro malware útočící na koncové zařízení s operačním systémem Windows nebo Linux.  ESET NOD32 Antivirus pro Mac zabraňuje těmto útokům a zároveň eliminuje i nově vytvářené hrozby a tak chrání firemní síť jako celek.
 

ESET unilicence


ESET unilicence umožňuje kombinovat licence na různých platformách dle aktuálních potřeb.


Není nutné objednávat individuální licence podle toho, jaký operační systém vlastníte. ESET Unilicence je unikátní systém licencování, kdy v rámci jedné produktové licence lze instalovat antivirové řešení na operační systémy Windows, Mac nebo Linux. Podobně si lze vybrat i u mobilních zařízení, jaký operační systém chcete chránit – Android, Windows Mobile nebo Symbian.
  

Dále můžeme nabídnout produkty, mezi než patří například ochrana mail serverů, file serverů a gateway serverů. Pro více informací nebo individuální nabídku ochrany více stanic jak v domácnosti tak ve firmě nás neváhejte kontaktovat. 

 

Antivirové řešení

eset gallery

Nejnovější generace bezp.řešení pro firmy - ESET.

ESET partner

ESET

 

Ucelené řešení pokročilé ochrany pro všechny firemní počítače, notebooky, mobilní zařízení, souborové a poštovní servery.